Forum Türk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Türk

Forum Türk
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
sdfsdfsdfsdsdfdsf

 

 Kurallar

Go down 
AuthorMessage
Murder
Root
Root
Murder

Posts : 1
Join date : 2010-03-17

Kurallar Empty
PostSubject: Kurallar   Kurallar EmptyWed Mar 17, 2010 1:41 pm

#.Forumlarda ideolojik konuların açılması/tartışılması yasaktır. Herhangi bir görüşünden ötürü başka bir kullanıcının kişilik haklarına, inanç ve ahlaki değerlerine, savunduğu görüşe hakaret derecesinde eleştiride bulunmak yasaktır.

#.Herhangi bir kişiyi yada bir zümreyi TCK'ya göre suç sayılan kriterlerle tehtid etme, aşağılama içerikli konu ve mesajlara yer verilmeyecektir.

#.Fikir ve Sanat Eserleri, TCK ve Bilişim Suçları kanunlarına aykırı içerik/materyal yayımlamak, link vermek yasaktır, Bahse konu konu ve mesajlar uyarı yapılmaksızın silinecektir.

#.Foruma her giris yapıldıgında, eger yeni mesaj içeriyorsa “Duyurular” kısmı mutlaka okunmalıdır. Yeni Kurallar gözden geçirilmelidir.

#.Site reklamı yapmak yasaktır. Ancak, kişisel siteniz hakkında görüşler için, “Site Elestiri” şeklinde kullanabilirsiniz.

#.Etik tartışma (Eleştiri) ile hakaret farklı kavramlardır.
Herhangi bir görüş yada ifade şahsın kendisi için kullanılırsa bu hakaret, şahsın eylemi için kullanılırsa Eleştiri yani Etik tartışma konusudur. Etik tartışma ve eleştiriler için herhangi bir kısıtlama yoktur, hakaret için cezai işlem uygulanır.

#.BÜYÜK HARFLE yazı yazmak bağırma anlamına gelir ve fazla kullanmak forumu kirletir.

#.Yöneticiler her yazılan mesajı göremeyebilirler.Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o konudaki bildir tuşuna basarak karşınıza çıkan mesaj panosundan karşılaştığınız sorunu mesaj olarak yönetime bildiriniz.

#.Forumun işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek admin veya moderatörlerin görevi değildir.Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

#.Küfür veya hakaret içeren,adaba aykırı,adult resim ve parti logosu içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.

#.Forum içinde Kredi kartı numarası,msn adresi,cep telefonu numarası,adres ve mail adresi gibi kişiler bilgilerinizi yada başkasına ait kişisel bilgileri vermek kesinlikle yasaktır.

#.Kişisel tartışma şekline dönüşen konular yöneticiler tarafından kapatılır.

#.Forum içerisinde diğer üyeye hakaret,küfürlü,argo ve aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz.Kullananlar uyarılmaksızın uzaklaştırılacaktır.Ayrıca siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda,genel ahlaka aykırı yazılar yayınlanamaz.
-----------------------------------------------------


™️ MurderTurk

Back to top Go down
http://cakiltaslari.fanlari.tk
 
Kurallar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Türk :: Forum :: Forum Kuralları-
Jump to: